Заборона на виїзд та цифрові повістки: у рф посилять мобілізацію

Заборона на виїзд та цифрові повістки: у рф посилять мобілізацію
315818 ПЕРЕГЛЯДІВ

У росії планують посилити мобілізаційні заходи, щоб призвати ще більше людей на війну в Україні. Водночас там продовжують брехати, що не збираються проводити нову хвилю мобілізації, коли всім відомо, що прихована мобілізація у рф продовжується.

Про це стало відомо з повідомлення кремлівського видання РИА Новости.

Держдума рф найближчим часом розгляне поправки до законів про мобілізацію нібито під виглядом "цифровізації", бо це "спростить життя громадянам". Тобто у росії з'являться цифрові повістки та додадуться нові обмеження для призовників та інших категорій військовозобов'язаного населення.

Наприклад, після прийняття відповідних змін, чоловікам, які отримали повістки, буде заборонено виїзд з території рф до того моменту, поки він не прийде у військкомат.

Паралельно у рф намагаються заспокоїти та кажуть, що ніякої мобілізації проводити не збираються. Голова комітету Держдуми рф з питань оборони Андрій Картаполов каже, що мобілізація вже проведена, тому ці поправки спрямовані виключно на "покращення реєстру військовозобов'язаних".

Раніше представник ГУР МО України Андрій Юсов підтвердив, що станом на березень 2023 року у росії продовжується прихована мобілізація, а Кремль готується також й до нових хвиль, як це було восени минулого року.

"Якщо говорити про ситуацію у війську, то той факт, що прихована мобілізація в Росії триває і ведеться підготовка до подальших мобілізаційних заходів, свідчить про те, що навіть проведеної мобілізації недостатньо, армія не є ефективною, не є забезпеченою, належним чином навченою, про це говорять величезні втрати на полі бою", – сказав він.

stopcor.org

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео