Російські мобілізовані без грошей, росія немає чим їм платити, в країні-агресора протести - IWS

Російські мобілізовані без грошей, росія немає чим їм платити, в країні-агресора протести - IWS
355936 ПЕРЕГЛЯДІВ

На росії починаються бунти, щоправда не проти війни, а проти влади, яка не платить мобілізованим гроші. Мітинги через невиплати обіцяних компенсацій фіксуються в різних регіонах країни-агресора.

Російська влада зіткнулася з труднощами щодо виплат раніше обіцяних грошей мобілізованим росіянам, ці проблеми посилюють соціальну напругу в російському суспільстві. Про це йдеться у зведенні американського інституту вивчення війни. Про це написали у США 2 листопада.

У повідомленні також йдеться, що моральний дух російських військових подавлений, якщо й взагалі його немає. Відтак, зі слів американського інституту – кремлю потрібно шукати гроші та продовжувати платити те, що вони пообіцяли, аби й надалі підтримувати контроль над суспільством.

Як доказ, у російських соцмережах дійсно час від часу вдається зафіксувати повідомлення про мітинги, на яких мобілізовані протестують та вимагають обіцяних грошей. Наприклад, на днях подібний мітинг зафіксували в Ульяновську.

Там понад 100 мобілізованих із Чувашії вийшли на акцію протесту, оскільки не отримали обіцяних президентом володимиром путіним виплат.

Крім того, сім'ї мобілізованих публічно поскаржилися губернатору Воронезької області Олександру Гусєєву, що вони не отримали обіцяної компенсації в 120 тис. рублів.

В той же час, родичі російських окупантів рахують, скільки грошей отримають за смерть своїх рідних, які зараз на фронті. Принаймні таку розмову нещодавно перехопили в СБУ.

Дружина каже своєму чоловіку, який зараз на війні в Україні, що російські ЗМІ запевняють, ніби в них "все отлично", а путін всім обіцяє "ветеранку" та виплати за кожен бойовий день. Так само жінка уточнила, скільки вона отримає в разі смерті чоловіка – 3 мільйони рублів.

Але по факту, російські дружини отримують вплати за чоловіків лише 2 рублі 26 копійок. Принаймні стільки коштів виплатили дружині одного з мобілізованих, яких кинули у лісах під Енергодаром.

У росії виникли величезні проблеми з виплатами для "частково мобілізованих" військових. Доходить до того, що дехто з них і зовсім не отримує жодних фінансових виплат. Наприклад, після того, як Кремль оголосив в окупованому Криму "часткову мобілізацію", кримські колаборанти не втомлюються обіцяти все нові й нові форми "підтримки" цього процесу. Але жодних коштів на "знижку оплати комунальних платежів" і тим більше – вільних земельних ділянок "адміністрація" окупованого міста не має. Мобілізовані росіяни нині воюють буквально за "дякую". Ба більше, їхні командири навіть не завжди оформлюють бойові виходи.

stopcor.org

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео