ЗСУ звільнили населенний пункт на Донеччині

ЗСУ звільнили населенний пункт на Донеччині
274525 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські військові звільнили село Торське біля Лимана на Донеччині, що розташоване по дорозі до Кремінної і вражають вогнем підрозділи противника в Кремінній.

Про це повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

"Наші підрозділи вже взяли село Торське по дорозі до Кремінної і вражають вогнем артилерії підрозділи противника, які намагаються закріпитися в Кремінній і побудувати оборону... Для них (окупантів – ред.) зараз дуже важливо утримати Кремінну. Подолавши Кремінну, ЗСУ вийдуть на Сватово, Рубіжне і далі зможуть деокуповувати Луганську область... А там і Сєвєродонецьк і Лисичанськ, якими вони так хвалилися влітку, що вони їх з неймовірними потугами взяли", – каже Череватий.

Коментуючи звільнення Лимана, в якому майже в оточенні перебували тисячі окупантів, Череватий розповів, що "частина з них фізично знищена, частина взята в полон, а частина змогла певними колонами або малими групами вийти, зараз якась частина з них намагається займати оборону в Кремінній".

Речник Східного угруповання зазначив, що ЗСУ відловлюють залишки окупантів по лісах в районі Лимана, а також займаються розмінуванням, оскільки територія сильно замінована.

Нагадаємо, 2 жовтня пролунали вибухи у двох точках, де укріпилась армія рф на Херсонщині: біля Каховської ГЕС та біля села Чулаківка.

stopcor.org

Связаться с нами: politi[email protected]

Мої відео