Унікальний готель або круїзний лайнер, де вода зливається з горизонтом – Ігор Мізрах

  			Унікальний готель або круїзний лайнер, де вода зливається з горизонтом – Ігор Мізрах
251764 ПЕРЕГЛЯДІВ

Світ дивує людей, а люди дивують світ. Неймовірні конструкції, які вражають усіх охочих відпочити, зачаровують по всьому світу. До найкращих готелів світу належить «Marina Bay Sands», який побудували у Сінгапурі.

Це унікальний готель, що став справжньою візитівкою Сінгапуру завдяки своєму винятковому дизайну. Споруда нагадує круїзний лайнер. Три будівлі, об’єднані великою терасою Sands Sky Park, – це парк під відкритим небом, із барами та ресторанами.  Його довжина – 340 метрів, ширина – 40 метрів. Уся територія парку вміщує до 4000 людей. Головна особливість тераси – популярний басейн. Він – на висоті 200 метрів. Тут ніби зупиняється час і здається, що вода зливається з горизонтом. Саме звідси відкриваються краєвиди Сінгапуру, які надихають.

Ще одну рукотворну красу можна побачити в Італїії. Це «Hotel Belvedere». Він розташований у самісінькому центрі Італії – між Тосканою, Умбрією і Марке. Це сезонний готель, відкритий тільки в літні місяці, коли італійські пейзажі залиті сонцем і вкриті зеленню. Номери мають італійський автентичний стиль. Привітний і дружелюбний персонал зробить Ваш відпочинок безтурботним та комфортним. Особливість готелю – велосипедні тури.

«Отже, якщо Вам хочеться оглянути італійські пейзажі, катаючись на велосипеді, або ж поспілкуватися з чудовими людьми та відпочити — це місце для Вас. Вартість номера — від $100», – розказує Ігор Мізрах.

Серед фантастичних готелів – «Atlantis The Palm 5*», розташований в Об’єднаних Арабських Еміратах, а саме на штучному острові Пальмі. Його можна вважати одним із найкращих пляжних готелів в ОАЕ. Це ідеальне місце як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку. Три окремих пляжі з білосніжним піском забезпечать рай навіть найвибагливішому туристу. А в самому готелі – дайвінг-центр та один з найкращих аквапарків на Близькому Сході. Завдяки унікальному розташуванню, абсолютно з усіх номерів готелю можна побачити дивовижний краєвид.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Люди можуть ховатися в найглибшій у світі станції метро у Києві – Ігор Мізрах

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео