МАРИНА КОРНИЕНКО И ЕЕ ДОБРЫЙ «АНГЕЛ»

МАРИНА КОРНИЕНКО И ЕЕ ДОБРЫЙ «АНГЕЛ»
17656 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ті, хто знав Марину Корнієнко до війни, були певні,  що в часи випробувань вона швидко та впевнено знайде своє місце у лавах українського спротиву.

Національний Конгрес Жінок України, який очолює Марина, ніколи не був іконою глянсової благодійності, працюючи масштабно та послідовно. Активісти Конгресу довгі роки дбали про тих, хто залишився без підтримки в сучасному світі, що стрімко змінюється, допомагали одиноким мамам і багатодітним сім'ям, інвалідам і літнім людям, яких не було кому доглядати.

Корнієнко Марина здобула популярність, як адвокат, який відстоював права людей на допомогу, що виділяється державою, проте юридичними консультаціями допомога не обмежувалась. Люди з КНЖУ проводили акції зі збору коштів, привозили своїм підопічним продукти харчування та лікарів, купували їм одяг та потрібні ліки.

На особливому обліку у Марини та її товаришів були притулки та дитячі будинки сімейного типу, кількість яких зросла після початку бойових дій на Донбасі у 2014 році.

Волонтерський Конгрес Жінок України часто ставили за приклад державним установам соціальної опіки, а Марина Корнієнко стала лідером та лауреатом багатьох соціальних рейтингів.

Досвід допомоги людям у мирний час допоміг Корнієнко Марині та організації, яку вона очолює, швидко зорієнтуватися у метушні перших днів війни та почати працювати на українську перемогу.

Розвиваючи ініціативу Президента та військового керівництва, Марина Корнієнко закликала нещадно карати мародерів та припиняти будь-які спроби підвищити магазинні ціни на основні товари, навчала людей не панікувати, виживати під ворожими бомбардуваннями та налагоджувати побут в умовах великої війни.

 

 

Добровольці НКЖУ забезпечували гарячою їжею блокпости київської Територіальної Оборони, привозили їжу та продукти гігієни біженцям, евакуйованим з районів бойових дій, розвозили ліки та продуктові набори безпорадним людям похилого віку.

Крім того, Марина Корнієнко разом із волонтерами та активістами Польщі придбала та відправила на фронт бронежилети, каски, приціли та протигази для українських воїнів.

Проте найефективнішим її кроком стало створення Благодійного Фонду «Янгол. ЮА» та налагодження його роботи. Марині та її друзям довелося освоїти основи логістики і правила розміщення вантажів, навчитися зберігати, сортувати і розподіляти продукти та товари, що надходять з Європи.

Фонд забезпечував необхідним вивезених до Трускавця маріупольців, відправляв гуманітарні вантажі до Запоріжжя, Харкова та Чернігова і першим відгукнувся на ворожий удар по полігону на Заході країни, надіславши туди 10 тонн найнеобхіднішого.

Марина Корнієнко не раз особисто возила вантажі прифронтовими дорогами, під обстрілами російських градів, її айфон сповнений відеозвітів та подяк від військових підрозділів та притулків.

Віддаючи належне патріотичним зусиллям Корнієнко Марини, Президент Зеленський назвав її серед тих, хто найбільше допоміг державі та Нації протягом першого місяця війни.

Сьогодні цей героїчний період належить історії, війна триває, і після ста днів війни можна сміливо сказати, що Марина Корнієнко та люди з її команди гідно пройшли випробування словом, ділом та вогнем.

Фонд «Ангел.ЮА» працює та розширюється. Контакти з європейськими постачальниками та благодійними центрами є налагодженими та стабільними, складські приміщення обладнано, терміни прибуття вантажів узгоджено.

 

 

Марина нарівні з чоловіками розвантажує машини, що прибули, водночас працюючи товарознавцем, диспетчером і комірником. Допомога, що надходить від європейських союзників, не припадає пилом на складах, а розтікається по воюючій країні, годуючи і зігріваючи тисячі українців у тилу і на фронті.

Раніше пріоритетом для волонтерів Фонду були потреби передової, але після того, як росіян під Києвом розгромили, і столиця стала тилом, більше доводиться дбати про притулки для біженців та шпиталі.

Турбота про мирних людей теж не пішла у довоєнне минуле. Багатодітні сім'ї та самотні люди похилого віку в умовах війни продовжують отримувати допомогу Національного Конгресу Жінок України.

Благодійний фонд «Ангел.ЮА» вже завіз в Україну та розподілив по військових частинах, притулках та регіонах дві з половиною тисячі тонн продуктів та необхідних людям товарів.

Так відповідають на виклики часу українці, так наближає перемогу своєї країни юрист, громадський діяч, віддана дружина та мати трьох діток Марина Корнієнко, яку ще до війни журналісти назвали «добрим ангелом важкого часу».

Автор: vestnik-uacom

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео